Serál o swingers 1.

Jdu do toho!

Už vás to někdy napadlo? Swingers? Co to je a jak se k tomu člověk dostane? Swingers je, když se několik lidí sejde za účelem sexu a společně si ho užívají. Všichni chtějí to samé. Všichni chtějí dojít až na samou hranici sexu a nikdo z nich se nebojí porušit pravidla "normálního sexu". Swingers je vlastně taková malá revoluce skupiny lidí, kteří nechtějí zůstat u běžného sexu.

Existují uzavřené skupinky swigerů. Ti se v podstatě jednou za čas domluví a sejdou na určitém místě, kde se baví a následně bez obalu a předsudků "sexují" Většinou mezi sebe nepustí dalšího zájemce, pokud se ovšem nestane, že sami dalšího chtějí a také si ho sami vyberou. Člověk, který by se chtěl do takové skupiny dostat, musí projít velmi dlouhou cestu, než se konečně dostane mezi ostřílené swingery. A stejně nemá jistotu, jestli to bude to pravé a jestli je to právě to, co hledal. Pokud zjistí, že to není to pravé, čeká ho další strastiplná cesta v hledání jiné uzavřené skupinky. Výhodou v těchto uzavřených skupinkách je to, že nebudete platit vstupné. Co si donesete to si vypijete a to sníte. Nevýhodou je to, že se taková skupina špatně hledá a když najdete, tak s nejistým výsledkem.

Naproti tomu ale několik chytrých podnikatelů vymyslelo, že zbohatnou na sexu chtivosti lidí. Založili swingers klub a není tak těžké ho najít. Je to vskutku velmi jednoduché. Rozhodnete se a najdete si ten svůj klub tam, kde bydlíte. Ano, já vím, pořád jich moc není a může se stát, že v místě vašeho bydliště žádný takový není. Pak nezbývá než hledat v okolí a kdo hledá najde. Proč ale vůbec jít do swingers? Swingers vám ukáže další podoby milování, dokáže vám že si sebe můžete a musíte vážit, protože je mnoho lidí, kteří vás chtějí. Pokud jste si o sobě mysleli, že nejste atraktivní, že váš život se zastavil v práci a nehýbe se z místa, že pro mnoho lidí jste jen šedá myška se kterou stojí za to jít leda do jídelny na kávu, tak ve swingers na to hodně rychle zapomenete a na svět se budete dívat úplně jinýma očima.

Ovšem musíte se nejdřív rozhodnout a musíte být přesvědčeni o tom, že tohle skutečně chcete zažít. Většinou tomu předchází několik faktorů. Člověk, který chce jít do swingers akce už viděl hromadu swingers akcí na internetu, na pornokazetách atd. To ho většinou přivede k myšlence, že by si to rád zkusil. A jak jinak, přivede to k myšlence nejdřív muže. Partnerce se o tom nějakou dobu nezmiňuje, protože neví, co by mu na to řekla. Ale když se zmíní, tak se rozvíjí obsáhlá diskuse a velmi často se z ní vyvine hádka. On to chce a ona je zásadně proti. Proč zásadně? Protože ženy jsou už takové. Jakmile na ně přijde partner s nějakou nevšední nabídkou, musí se nejprve několik dní ujišťovat, že to nedělá proto, že by mu už nestačila, nedělá to proto, že byl úchylný, ale dělá to proto, že by to pro oba mohlo víc než zajímavé. Pokud vás okamžitě partnerka pošle do háje a řekne vám, že se o tom už nikdy nehodlá bavit, dejte jí trochu času. Jestliže ani po dalším vašem návrhu nezmění názor, tak se budete muset holt smířit s tím, že máte do smrti smůlu a swingers nikdy nezažijete. Nebo se také můžete rozejít, rozvést rozhádat, ale to vám stejně nepomůže k rychlé návštěvě swingers.

www.pavlinka.cz

Copyright © 2005-2008 HOT-KONTAKT, All Rights Reserved.