Eva Mendes zahradničí nahá

Herečka Eva Mendes je blázen do zahradničení.

Má velké květinové záhony, pěstuje si vlastní dobrou zeleninu, prořezává stromy. A to všechno dělá dost možná k velké spokojenosti svých sousedů, nejraději nahá. "Nahota je super. Všechno dělám nahá, včetně zahradničení. Jsem Kubánka a na Kubě je velké horko. Tak proč se nesvléknout?" řekla deníku The Sun.

Eva si ale nahotu užívá pouze v soukromí. Před kamerou je jí spíš odporná. Dělá jí to dokonce takové problémy, že se mnohdy po natočení erotických scén rozpláče. Třiatřicetiletá kráska totiž v mládí chtěla vstoupit do kláštera a i dnes se cítí jako jeptiška.

"Skutečně jsem chtěla být jeptiškou, když jsem byla mladá. Myslím, že je ve mně někde pořád ta malá katolická holka, protože bych jinak pravděpodobně neměla problém s natáčením těch scén. Je to ale něco, co k mé práci patří a já se s tím musím vyrovnat," tvrdila Mendes v rozhovoru pro deník.

Snědá kráska dokonce před samotným natáčením sáhla po lahvi něčeho tvrdšího. "Jsem velký profesionál a v práci obvykle nepiju, ale to ráno jsem si něco musela dát," vzpomíná na erotické dovádění s Joaquinem Phoenixem ve filmu We Own the Night.

Copyright © 2005-2008 HOT-KONTAKT, All Rights Reserved.