Uzel: Závislost na sexu neexistuje

Žádná závislost na sexu neexistuje, řekl v on-line rozhovoru renomovaný sexuolog MUDr. Radim Uzel. Jde pouze o vyšší či nižší stupeň sexuální apetence, reagoval na dotaz, jak definovat sexuální závislost.Proč ženy zajímá víc polička do kuchyně a maso na svíčkovou než sex? zeptal se jeden ze čtenářů.

"Není tomu vždycky tak. Znám mnoho žen, které zajímá sex více než cokoliv jiného," odpověděl doktor Uzel.

Většina mužů ma zase sklon k polygamii. "Snaží se o to, aby jejich genetický materiál byl na Zemi co nejvíce rozšířen. Pokud je jejich snaha o početné potomstvo po mnoho generací dědičná, není divu, že je jich na světě mnohem více než těch, kteří mají jenom jednu partnerku," vysvětlil sexuolog.

"V naší oblasti křesťansko-židovských tradic je ovšem mnohoženství zapovězeno a muži se musí omezit na jednu legitimní partnerku. Ty ostatní jsou nanejvýš ilegální."

Poslanec Karas je fanatický psychopat
Co říkáte snahám o některých poslanců o ilegalizaci potratů? Cožpak nemaji nic jiného na starosti, než se zabývat takovými věcmi v době, kdy se nám hroutí snad všechny sféry života (zdravotnictví, sociální zatížení, nezaměstnanost, zadlužení země), zeptal se čtenář.

"Zákaz potratů vede k jejich kriminalizaci a ilegální potraty vedou k poruchám zdraví a často i smrti. V Rumunsku v sedmdesátých letech takto umíralo každý rok 40 - 50 žen. Poslanec Jiří Karas je fanatický psychopat, který dříve nebo později skončí na uzavřeném oddělení psychiatrické léčebny.

                    zdroj: iDnes

 

 

Tanga mladým dívkám nevymluvíte! - minulý on-line rozhovor s MUDr. Radimem Uzlem najdete ZDE

Copyright © 2005-2008 HOT-KONTAKT, All Rights Reserved.